Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Biura podróży > Żywiec > Agencja Turystyczna BeskidVision

Agencja Turystyczna BeskidVision

Dane teleadresowe:

al. Legionow 21 3c
Żywiec 34-300
Telefon: 516 527 820

Opis:

Jeżeli szukacie kompleksowej i profesjonalnej pomocy w organizacji wycieczek po Beskidach, podróżach, eventach, konferencjach, to trafiliście w dobre miejsce.
Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm,  kreatywna i odpowiedzialna oraz wyszkolona kadra to nasze podstawowe atuty.

Agencja Turystyczna BeskidVision,  to biuro z wieloletnim doświadczeniem w turystyce.
Prowadzimy działalność w zakresie organizacji i obsługi ruchu turystycznego w kraju i za granicą. Stawiamy na niepowtarzalność proponowanych scenariuszy wycieczek, zwracając uwagę na potrzeby i możliwości klienta. Indywidualne podejście do każdego zlecenia stanowi podstawę naszego działania.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując pomoc merytoryczną oraz organizacyjną.
W naszych propozycjach kierujemy się nie tylko pragnieniem ukazania pięknych krajobrazów i atrakcyjnych miejsc, ale także wykorzystania czasu wycieczki na aktywny wypoczynek, integrację grupy oraz utrwalenie wiedzy uzyskanej w szkole.
 

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
Wycieczki, Wyjazdy, przewodnictwo, przewodnik beskidzki, eventy, imprezy integracyjne, konferencje, kuligi, napady zbójnickie, zielone szkoły, białe szkoły, Biura podróży, Organizatorzy imprez, Agencja Turystyczna BeskidVision, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.539 s