Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Biura podróży > Żywiec > Agencja Turystyczna BeskidVision

Agencja Turystyczna BeskidVision

Dane teleadresowe:

al. Legionow 21 3c
Żywiec 34-300
Telefon: 516 527 820

Opis:

Jeżeli szukacie kompleksowej i profesjonalnej pomocy w organizacji wycieczek po Beskidach, podróżach, eventach, konferencjach, to trafiliście w dobre miejsce.
Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm,  kreatywna i odpowiedzialna oraz wyszkolona kadra to nasze podstawowe atuty.

Agencja Turystyczna BeskidVision,  to biuro z wieloletnim doświadczeniem w turystyce.
Prowadzimy działalność w zakresie organizacji i obsługi ruchu turystycznego w kraju i za granicą. Stawiamy na niepowtarzalność proponowanych scenariuszy wycieczek, zwracając uwagę na potrzeby i możliwości klienta. Indywidualne podejście do każdego zlecenia stanowi podstawę naszego działania.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując pomoc merytoryczną oraz organizacyjną.
W naszych propozycjach kierujemy się nie tylko pragnieniem ukazania pięknych krajobrazów i atrakcyjnych miejsc, ale także wykorzystania czasu wycieczki na aktywny wypoczynek, integrację grupy oraz utrwalenie wiedzy uzyskanej w szkole.
 

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
Wycieczki, Wyjazdy, przewodnictwo, przewodnik beskidzki, eventy, imprezy integracyjne, konferencje, kuligi, napady zbójnickie, zielone szkoły, białe szkoły, Biura podróży, Organizatorzy imprez, Agencja Turystyczna BeskidVision, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko