Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Schroniska > Wisła > Stara Chata

Stara Chata

Dane teleadresowe:

Lipowa 5
Wisła 43-460
Telefon: 500 20 44 99

Opis:

Witamy w Starej Chacie.

Jeżeli szukacie wypoczynku wśród miłośników gór, w koleżeńskiej schroniskowej atmosferze to dobrze trafiliście. Jeżeli do tego chcielibyście mieć wszędzie blisko to trafiliście świetnie. Bowiem Stara Chata to prywatne schronisko, otoczone zielenią, w samym centrum Wisły. Drewniany przytulny budynek, miejsce na ognisko i grilla, młoda pozytywna ekipa i spokojna muzyka w tle gwarantują zadowolenie z pobytu. Jeśli noclegi w Wiśle to tylko u nas!
Jeżeli szukacie miejsca na zorganizowanie imprezy z zabawą na świeżym powietrzu, wyjazdu integracyjnego, chcielibyście odpocząć, wyjechać na narty, lub mieć bazę wypadową w góry to zapraszamy do nas. Gwarantujemy tanie noclegi w samym centrum Wisły, wśród zieleni przy spokojnej ulicy, oraz atmosferę iście wysokogórską.
Latem spędzicie z nami miłe wieczory przy ognisku, lub będziecie spacerować z nami po beskidzkich szlakach turystycznych. Zimą do Waszej dyspozycji jest mnóstwo tras narciarskich do których od nas blisko.
Serdecznie zapraszamy! 

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
1


Powiadom mnie o nowościach:
schronisko wisła, schronisko w beskidach, noclegi w wiśle, tanie noclegi w wiśle, noclegi w centrum wisły, pokoje w wiśle, kwatery w wiśle, Schroniska, Kwatery prywatne, Stara Chata w Wiśle, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.024 s