Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Agroturystyka > Wisła > Gospodarstwo agroturystyczne Maria i Natasza

Gospodarstwo agroturystyczne Maria i Natasza

Kategoria: Agroturystyka

Dane teleadresowe:

Wyzwolenia 46
Wisła 43-460
Telefon: (33) 858 39 21

Oddziały

Opis:

Ośrodek jest położony w odległości około 2 km od centrum miasta, w pięknym zakątku Wisły (Wisła - Gościejów). Pokoje i apartamenty mieszczą się w sympatycznych stylowych pawilonach wyłożonych drewnem. Większość pokoi jest wyposażonych w odbiorniki telewizyjne z dostępem do TV SAT.
Ośrodek prowadzi stołówkę, oferującą smaczne i tanie posiłki. Z pięknie urządzonych pokoi nasi gości wychodzą
do dużego ogrodu i sadu, w którym umieszczono sprzęt dla zabaw dla dzieci. Pawilony i ogród otacza roślinność naturalna, lasy, łąka. Jedna z tych wydzielonych łąk jest pastwiskiem dla kilkunastu owiec, co jest atrakcją dla dzieci zamieszkujących wielkie miasta.

Obok ośrodka płynie strumyk "Gościejówka" o krystalicznie czystej wodzie, który wpada do Wisły Czarnej. Okoliczne rzeki obfitują w pstrągi. Z okien naszych pokoi gościnnych roztaczają się piękne widoki na pobliskie góry.
Naszym gościom odpowiada cisza i spokój, mimo iż szosa prowadząca do Wisły - Malinka jest oddalona o 300 m.
Nieopodal naszego ośrodka funkcjonuje sklepik spożywczy oraz "Karczma Beskidzka". 100 m od ośrodka jest wyciąg narciarski "Beskidy".

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
agroturystyka wisła, gospodarstwo agroturystyczne, Gospodarstwo agroturystyczne Maria i Natasza, Wisła, w wiśle, strumyk gościejówka, pstrągi, wisła malinka, wyciąg narciarski, wisła gościejów, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.052 s