Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Domy wypoczynkowe > Ustroń > Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Muflon

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Muflon

Dane teleadresowe:

Sanatoryjna 11
Ustroń 43-450
Telefon: (33) 854 27 11
Telefon: (33) 854 37 15
Fax: (33) 854 29 92

Opis:

W uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia, Zawodziu znajduje się nasz Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Muflon". Tutaj zapraszamy na konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, turnusy rehabilitacyjne, pobyty indywidualne, wczasy rodzinne.

Dogodny klimat i piękne krajobrazy to wymarzone warunki do wypoczynku i regeneracji sił. Znajdziemy na tym terenie wiele znanych uzdrowisk takich jak Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk. Ustroń położony jest między zboczami Czantorii (995m n.p.m) i Równicy (884m n.p.m.) w dolinie Wisły w odległości 15km od Cieszyna i 30km od Bielska Białej.

Mapa:


bladzmiana

Komentarze

cennik
Data: 2009-06-10 Autor: nie zarejestrowany ~agata
prosze o cennik pokojów 2-osobowych w miesiącu sierpniu

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Muflon, Ustroń, domy wypoczynkowe, noclegi w Ustroniu, w Ustroniu, rehabilitacja w Ustroniu, ośrodki ustroń,Domy wypoczynkowe Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.063 s