Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Pensjonaty > Szczyrk > Willa Venus

Willa Venus

Kategoria: Pensjonaty

Dane teleadresowe:

Salmopolska 53
Szczyrk 43-370
Telefon: (33) 488 16 63
Telefon: 602 40 96 07
Fax: (33) 488 16 63

Opis:

Obiekt położony jest w pobliżu wyciągów narciarskich i górskich szlaków. 150 m od obiektu znajdują się wyciągi narciarskie dla najmłodszych. 350 m od obiektu położony jest Ośrodek Narciarski GAT w Czyrnej, gdzie znajdują się liczne wyciągi orczykowe i trasy narciarskie o różnej skali trudności (zielona, niebieska, czerwona i czarna). Wyciągi te łączą się z wyciągami na Małe Skrzyczne, Solisko i Pośrednie. Z trasy zjeżdżają Państwo prosto pod nasz budynek.

Willa Venus to kameralny obiekt z salą kominkową, salą ćwiczeń, klubem fitness, gabinetem odnowy biologicznej i kosmetyki. Oferujemy Państwu pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę, TV.

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
3


Powiadom mnie o nowościach:
Willa Venus, Pensjonat, Pensjonaty, Szczyrk, Willa Venus w Szczyrku, Pensjonat w Szczyrku, Odnowa biologiczna, Aktywny wypoczynek, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.093 s