Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Agroturystyka > Milówka > Agroturystyka u pani Marii

Agroturystyka u pani Marii

Kategoria: Agroturystyka

Dane teleadresowe:

Wodna 3
Milówka 34-360
Telefon: (33) 863 76 40

Opis:

Gospodarstwo agroturystyczne jest otwarte dla gości przez cały rok. Można tu mile spędzić nie tylko wakacje i ferie lecz także święta i sylwestra. To właśnie tu, pośród gór i lasów Beskidu żywieckiego, nad brzegiem rzeki Soły, można znaleźć wytchnienie od stresu i codziennego pośpiechu. Agroturystyka, położona na skraju cichej i urokliwej Milówki, oferuje nie tylko przytulne pokoje i opiekę życzliwych gospodarzy, lecz także możliwość ciekawego spędzenia czasu przez okrągły rok.

Przed poszukującymi aktywnej formy wypoczynku otwiera się cała gama możliwości: wyprawy na górskie szlaki i ścieżki rowerowe, zimą jazda na nartach i sankach, kulig z grzanym winem i pieczeniem prosiaka, grill i ognisko z imprezą karaoke oraz wiele innych atrakcji.

W Milówce znajdują się korty tenisowe, sala gimnastyczna, hala sportowa, duże boisko gdzie rozgrywane są mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz inne imprezy sportowe, kulturalne i rozrywkowe. Można także po prostu poleżeć na leżaku w ogrodzie, powędkować w bogatej w ryby rzece (zaledwie 80 m od domu) albo pospacerować w pobliskim lesie, jesienią pełnym grzybów. Dla smakoszy możliwość pokosztowania suszonek, prażuchów i oczywiście legendarnej kwaśnicy, rozsławionej przez braci Golców. Liczne festyny dają możliwość zabawy przy muzyce góralskich kapel a nawet osobistego poznania członków zespołu Golecuorkiestra.

bladzmiana

Komentarze

Pobyt u PANI MARII
Data: 2009-05-04 Autor: nie zarejestrowany ~Alicja i Modest
Dziękujemy za miły pobyt i możliwość posmakowania obfitej regionalnej kuchni

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
gospodarstwo agroturystyczne, milówka, w milówce, rzeka soła, aktywny wypoczynek, szlaki górskie, rowery, sporty zimowe, wędkowanie, ,Agroturystyka,Agroturystyka u pani Marii Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.112 s