Słowo (np. pizza):
Miasto:

OWR Silesia

Dane teleadresowe:

Brodek 6
Międzybrodzie Bialskie 34-312
Telefon: (33) 866 15 41
Fax: (33) 866 18 55

Opis:

Ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości Międzybrodzie Bialskie, w Beskidzie Niskim, u podnóży góry Żar, na zachodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego.

Jest doskonałą bazą wypadową do organizowania pieszych wycieczek górskich, między innymi na górę Żar, skąd można podziwiać piękną panoramę Kotliny Żywieckiej. Na górę prowadzi kolej linowo – terenowa o długości 1300 m, a na samej górze znajduje się Elektrownia Szczytowo – Pompowa oraz centrum sportów szybowcowych z możliwością wynajęcia samolotu sportowego bądź szybowca z pilotem. W sezonie zimowym do dyspozycji narciarzy jest wspaniała trasa narciarska o długości 1600 m, sztucznie ośnieżona, oświetlona z nagłośnieniem. Jezioro Międzybrodzkie idealnie nadaje się do uprawiania sportów wodnych i wędkowania.

Ośrodek dysponuje 70 miejscami noclegowymi w pokojach 2-, 3-, 4- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV SAT, a także dwoma apartamentami z łazienką, TV SAT i lodówką.

Ponadto oprócz komfortowego zaplecza noclegowego w naszym ośrodku znajduje się:

- sala konferencyjno-balowa, /150m²/na której można organizować zabawy taneczne, konferencje, seminaria, debaty i różnego rodzaju spotkania /sala jest zamykana w związku z czym gwarantujemy na niej ciszę i spokój, pozwalającą przeprowadzić zajęcia grupowe/,
- dwie sale w podziemiach dla około 30 osób jedna i 50 osób druga,
- hala sportowa o wymiarach 33x12 m, gdzie istnieje możliwość przeprowadzenia imprez sportowych, meczy piłki nożnej, siatkowej itp.
- sauna dla około 10 osób,
- profesjonalnie wyposażona siłownia, - salon masażu,
- jacuzzi,
- salkę do gry w tenisa stołowego.

bladzmiana

Komentarze

wypoczynek
Data: 2010-05-07 Autor: nie zarejestrowany ~
witam.proszę o podanie cennika i wolnych terminów.pozdrawiam.

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
ośrodki wypoczynkowe w Międzybrodziu, Międzybrodzie Bialskie, w Międzybodziu, owr silesia,domy wypoczynkowe,Domy wypoczynkowe,OWR Silesia Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.023 s