Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Pensjonaty > Korbielów > Pensjonat Koliba

Pensjonat Koliba

Kategoria: Pensjonaty

Dane teleadresowe:

Beskidzka 77
Korbielów 34-335
Telefon: (33) 817 99 32
Telefon: 606 63 50 83

Opis:

Nowo wybudowany pensjonat (otwarcie 15.01.2005r.); kontakt w języku niemieckim. Do dyspozycji gości: sauna parowa i infared (na podczerwień), miejsce na ognisko, możliwość grillowania, parking, akceptacja zwierząt.

Organizujemy: ogniska, pieczenie prosiaka, imprezy z kapelą góralską, kuligi, biesiady, spotkania integracyjne, zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak również zielone szkoły, wycieczki, obozy;
LATEM WYPOCZYNEK DZIECI I MŁODZIEŻY - kolonie, obozy.

bladzmiana

Komentarze

Nie polecam
Data: 2010-02-22 Autor: nie zarejestrowany ~BIK
Po tygodniowym pobycie, będę przestrzegać największych wrogów przed pobytem w tym, pożal się, pensjonacie. Wykupiliśmy tygodniowy pobyt z wyżywieniem (płatne z góry, po przyjeździe)i oto nasze refleksje: Zimne pokoje z nieświeżą, niemiłą pościelą, w łazienkach bród (w kątach)okrutny smród (z rur)i ubóstwo (ciepła woda pod prysznicem okazjinalnie). Posiłki biedne, małe i niesmaczne. Szewdzki stół na śniadanie świecił pustkami (nie mam mowy, zeby nabrać energii na cały dzień śmigania po stoku), obiady malutkie, rogotowane, albo niedogotowane. Obsługa roztrzepana i momentami niegrzeczna. Mam nadzieję, że ktoś z "pensjonatu" to przeczyta i się zastanowią następnym razem - zainteresowanie klientem nie kończy się po zainkasowaniu (niemałych) pieniędzi!!!!
nie polecam
Data: 2010-03-01 Autor: nie zarejestrowany ~kasia
Ja również przestrzegam przed tym pensjonatem. Warunki może i przyzwoite, ale obsługa baaaaardzo roztrzepana i choć byliśmy tylko 2 dni - kilkukrotnie niemiła, wręcz opryskliwa. Restauracja bardzo przeciętna. Pani wyrzuciła nas z restauracji o godzinie 21ej, choć dzień wcześniej zarzekała się, że jest czynna do ostatniego klienta - powiedziała, że jak my kilka piw na godzinę zamówimy to jej to nie urządza. Nie opłaca się jej. Choć wczesniej wydaliśmy w sumie kilkaset złotych na obiady. Przestrzegam!

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
3


Powiadom mnie o nowościach:
Pensjonat koliba, pensjonat, pensjonaty w korbielowie, pensjonaty korbielów, wypoczynek, pokoje, noclegi, korbielów, turystyka, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.048 s