Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Kwatery prywatne > Jasienica > Tanie Noclegi Na Drzewiarzu

Tanie Noclegi Na Drzewiarzu

Dane teleadresowe:

Orzechowa 139
Jasienica 43-385
Telefon: 606 209 983
Telefon: 664 926 531

Zdjęcia:

Opis:

Ludowy Klub Sportowy Drzewiarz Jasienica zaprasza grupy zorganizowane i osoby indywidualne do korzystania z naszej bazy noclegowo-turystycznorekreacyjnej. Hostel położony jest w Jasienicy ok.10 km od Bielsko-Białej.
Proponujemy tanie i wygodne noclegi w pokojach 1-5 osobowych z łazienką i prysznicem jak również bez. Jesteśmy w stanie przenocować do 30 osób. Dla wszystkich dostępny jest również aneks kuchenny i wspólna toaleta z łazienką. Istnieje możliwość zamówienia całodziennego wyżywienia lub indywidualnych posiłków. Hostel dysponuje zamkniętym parkingiem oraz klubokawiarnią, gdzie można obejrzeć TV i zagrać w bilard. Posiadamy również zadaszony grill oraz plac zabaw dla najmłodszych.
Dla zorganizowanych grup sportowych dysponujemy utrzymanym na wysokim poziomie ligowym boiskiem piłkarskim wraz z trybunami i zapleczem oraz zapasowym oświetlanym trawiastym boiskiem treningowym. Do dyspozycji wszystkich gości jest również zamykane i oświetlone boisko ze sztuczną trawą, a także boisko z poliuretanową nawierzchnią.
Ze względu na położenie naszego ośrodka, szczególnie polecamy go osobom aktywnym, które mogą wykorzystać naszą lokalizację jako wspaniałą bazę wypadową do organizowania wycieczek rekreacyjno-krajoznawczych. Mnogość górskich szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych i traktów pieszych pozwoli zwiedzić Państwu wiele atrakcji naszego regionu.


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
Kwatery prywatne, Agroturystyka, Tanie Noclegi Na Drzewiarzu Jasienica, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.028 s