Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Hotele > Cieszyn > Hotel Gambit

Hotel Gambit

Kategoria: Hotele

Dane teleadresowe:

Bucewicza 18
Cieszyn 43-400
Telefon: (33) 852 06 51

Opis:

Zapraszamy Państwa do naszego hotelu usytuowanego w zacisznej części miasta, niespełna 1 km od przejścia granicznego, w pobliżu dworca PKP i PKS, oddalonego około 20 minut od centrum.
Ze względu na swoje dogodne położenie jest idealnym miejscem noclegowym zarówno dla Gości indywidualnych jak i dla zorganizowanych grup przejazdowych.

Do dyspozycji Gości oddajemy wygodne i wielofunkcyjne pokoje 1, 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienką i telewizorem, dostosowane ceną do potrzeb i możliwości Klienta oraz bezpieczne miejsca parkingowe, za które nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji, która może ugościć jednocześnie 60 osób. Dysponujemy również salą bankietową liczącą około 20 miejsc.

Godziny otwarcia restauracji: od 6-10 oraz od 17-24

Na specjalne życzenie organizowane są:
bankiety, przyjęcia, wesela, szkolenia, oraz inne imprezy okolicznościowe

Mapa:


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
hotel, Cieszyn, w cieszynie, bankiety, przyjęcia, wesela, szkolenia, imprezy okolicznościowe, Hotele, Hotel Gambit, Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.109 s