Słowo (np. pizza):
Miasto:

Jesteś w > Turystyka > Biura podróży > Bielsko - Biała > Biuro Podróży Stolarczyk Travel

Biuro Podróży Stolarczyk Travel

Dane teleadresowe:

Traugutta 12/9A
Bielsko - Biała 43-300
Telefon: 33 488 01 18
Fax: 33 488 01 18

Zdjęcia:

Opis:

 Nasza przygoda z turystyką zaczęła się z ciekawości Świata, chęci poznania nowych miejsc, kultur i ludzi. Postanowiliśmy realizować swoje marzenia podróżując w różne zakątki Ziemi. Z czasem nasza pasja przekształciła się w profesję.

Wszystkich którzy kochają podróżować i poznawać świat, jak i tych którzy marzą o tym aby rozpocząć swoją przygodę z turystyką zapraszamy do naszego biura. U nas możecie Państwo załatwić wszystkie niezbędne formalności związane z wyjazdem. Jesteśmy biurem agencyjnym, mamy podpisane umowy z wiodącymi na polskim rynku organizatorami imprez turystycznych. Oznacza, że w jednym miejscu wybierzecie Państwo najbardziej optymalną dla siebie ofertę bez potrzeby porównywania oferty w różnych miejscach.

Proponujemy Wam:

  • Wczasy krajowe i zagraniczne
  • Wycieczki pobytowo-objazdowe
  • Wycieczki szkolne
  • Wyjazdy grupowe
  • Kolonie i obozy
  • Wycieczki jedno i kilkudniowe
  • Ubezpieczenia

W przyszłości zamierzamy również zdobyć wpis do organizatorów turystyki co pozwoli nam na stworzenie własnej oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.


bladzmiana

Dodaj swój komentarz :

Temat:
Autor:
e-mail:
Wiadomość:
Baza turystyczna

Kategoria:
Miasto:

Dodaj nowy obiekt.
Ciekawe informacje
0
0


Powiadom mnie o nowościach:
Biuro Podróży,oferta wycieczek, oferta wczasów, turnusy rehabilitacyjne, wczasy last minute, wczasy first minute, wakacje, imprezy turystyczne, agencje turystyczne, wycieczki szkolne ,Biura podróży,Przewozy autokarowe,Biuro Podróży Stolarczyk Travel Bielsko-Biała, turystyka bielsko, turystyka Beskidy, wypoczynek w górach, turystyka beskidy, baza firm turystycznych, agroturystyka, biuro podróży, campingi, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery prywatne, pensjonaty, schroniska pttk, sklepy turystyczne, noclegi Szczyrk, baza turystyczna angielski bielsko, szkoły językowe bielsko
Czas generowania strony: 0.021 s